Jdi na obsah Jdi na menu
 


Falešný román

11. 10. 2018

Ema Studená je naprosto spokojená se svým životem. Je jí sedmadvacet let, je přitažlivá, nemusí se zmítat v žádném komplikovaném vztahu(nezmítá se totiž v žádném vztahu), má kde bydlet a do práce nechodí, jelikož se o její obživu zatím stále stará bohatý otec. Chová se trochu dětinsky, ale prozatím jí to všichni trpí a otec jí peskuje jen tak, aby ulevil svému svědomí. Vždyť Ema píše román, tak potřebuje zázemí a pohodu, že? Dokonce má i psací stroj. Psací! Tak to musí být pravda. 

Jenže co když jednou do stránek Emina falešného kriminálního románu otec nahlédne a zjistí, že krvavým zločinem je především přehršel Eminých poznámek nejen na jeho adresu, ale rodinu, společenský smír a vesmír vůbec? To pak pohár trpělivosti přeteče a Ema musí z domu. Do reality, bez kreditky. S naprosto šíleným šatníkem. 

Ani to neovlivní její sobecké smýšlení a Ema je odhodlaná, že jako chudinka žít nebude. A tak se snaží navázat vztah s bohatým mužem, kterého původně s pýchou odmítla, protože se jí ho snažili "dohodit" její zoufalí rodiče. Má za to, že z problémů jí mohou pomoct jen a pouze peníze. Postupně svým chováním zklamává všechny své blízké, ale ani to jí nemůže zastavit...  

 

Náhledy fotografií ze složky Falešný román

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář