Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítejte na táboře Pikachu

9. 1. 2017

Objevte místo, které nadchne všechny malé lovce Pokémonů. Užijte si spoustu zábavy, na táboře Pikachu. 

Vítejte na táboře Pikachu, kde děti prožívají nezapomenutelná dobrodružství ze svých nejoblíbenějších her a animáků. Rozdělení do týmů získávají body a odznaky, po kterých touží každžý trenér Pokémonů! V prvních dnech objeví Marco a jeho kamarádi z týmu Treecko perfektní domek na stromě, který jim slouží jako tajná základna. Jenže během hry o vlajku se do jejich skrýše někdo vloupe a celou ji poničí. Kdo by byl něčeho takového schopný? Marco má podezření: Tým Fennekin, který vedou Stella a její bratr Sam! 

Sam je pro každou špatnost a Stella dokáže být někdy škodolibá jako samotný Meowth, což je mimo jiné i jméno kocoura, který se často plíží táborem. Tým Treecko je ale připraven využít veškeré své znalosti světa Pokémonů, aby v táborové hře zvítězil. 

Jenže když se Sam zraní, tak Marco zjistí, že to nutně nemusí být takový tyran, jak si původně myslel. Může se člověk od základu změnit, stejně jako když Pokémon projde Mega evolucí? Připojte se ke kamarádům z týmu Treecko a zjistěte, jaké je to být na táboře, který jako by vypadl přímo ze světa Pokémonů!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář